Apie vob.lt

Sveiki,

Jūs apsilankėte VOB.LT – „Vyriški Odiniai Batai“.

Svetainėje galėsite peržiūrėti ir susipažinti su mano prekiaujamos avalynės asortimentu. Tai garsiausių Lenkijos įmonių tokių kaip „Conhpol“, „Krisbut“, „Badura“, „LEmar“, „Abis“ ir kt. kokybiška vyriška odinė avalynė.

Ilgametė patirtis avalynės gamyboje ir nuo 1994 m. užmegzti kontaktai su Lenkijos gamintojais, leidžia užsakyti ir pateikti Jums tik kokybiškiausią, patikrintą laiku produkciją, o prekybinė veikla su verslo liudijimu užtikrina ženkliai mažesnes avalynės kainas nei parduotuvėse ar prekybos centruose.

„vob.lt“ nėra elektroninė parduotuvė, tačiau jei svetainėje rasite Jums patinkančius batus, gyvenate Šiauliuose ar Naujojoje Akmenėje (arba netoli šių miestų), trečiadieniais ir šeštadieniais visą prekiaujamos avalynės asortimentą galėsite pamatyti iš jo išsirinkti ir įsigyti Šiauliuose Pabalių turgavietėje, sekmadienį – Naujosios Akmenės turgavietėje. Pilną informaciją kaip nupirkti rasite čia.

Jei pritrūksite kokios nors informacijos, turite pageidavimų ar pasiūlymų – kreipkitės į Eugenijų telefonu: +370 696 10200, ar elektroniniu paštu: admin@vob.lt. Visą kontaktinę informaciją rasite čia.